Home / Dom i Wnętrze / Łóżko ogrodowe na przydomowym tarasie

Łóżko ogrodowe na przydomowym tarasie

Wypoczynek na własnym tarasie to najlepszy pomysł na upalne popołudnie – nie musimy tracić pieniędzy i czasu na wyjazdy poza miasto: wszystko, czego potrzebujemy jest w zasięgu ręki! Jednym z chętniej wybieranych mebli tarasowych jest łóżko ogrodowe. Czy taki mebel sprawdzi się w naszej przydomowej przestrzeni?

Łóżko ogrodowe w formie klasycznej sofy narożnej

Decydując się na łóżko ogrodowe nasz wybór pada często na klasyczne sofy ogrodowe – taki mebel nie tylko pozwoli nam na odpoczynek w pozycji horyzontalnej, ale też na przyjęcie większej ilości gości i wygodne ich usadzenie! Łóżko ogrodowe w formie sofy to najczęściej mebel technorattanowy – taki produkt odznacza się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale i wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stelaż sofy wykonany jest z aluminium, jej wierzch tworzy plecionka technorattanowa. Sofę tego typu możemy uzupełnić o wygodne poduszki, siedziska czy pledy, które zapewnią nam komfort termiczny wieczorami.

Łóżko ogrodowe – wygodna leżanka z regulowanym zagłówkiem

Kiedy myślimy o meblu takim jak łóżko ogrodowe najczęściej przychodzi nam do głowy… klasyczna leżanka! Dzisiaj projektanci proponują nam leżanki ogrodowe w odświeżonej, eleganckiej wersji. Łóżko ogrodowe tego typu to nowoczesny mebel z licznymi dodatkami, które z pewnością podniosą poziom naszego komfortu.

Łóżko ogrodowe w formie leżanki posiada wiele zalet – łóżko takie ma regulowany zagłówek, aby móc wygodnie czytać, opalać się czy drzemać. Dużym ułatwieniem dla użytkowników są również niewielkie kółka, dzięki którym wygodnie przesuniemy leżankę z miejsca na miejsce. Leżanka może być też uzupełniona o wygodne podłokietniki. Uzupełnieniem dla łóżka ogrodowego może być niewielki, lekki stolik kawowy: idealny, aby postawić na nim filiżankę z kawą czy też talerzyk z owocami.

Check Also

Jaki duży zestaw ogrodowy do nowoczesnego ogrodu wybrać?

Przydomowy ogród warto zaaranżować w taki sposób, aby móc w ciepłe dni odpoczywać blisko natury. …