Home / Dom i Wnętrze / Czy wygodny zestaw tarasowy to dobry zakup?

Czy wygodny zestaw tarasowy to dobry zakup?

Wśród licznych możliwości na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej czy tarasowej wygodny zestaw tarasowy jest najchętniej wybierany. Wygodny zestaw tarasowy może być kompletem składającym się z narożnika i kilku foteli czy sofy oraz stolika kawowego. Jakie propozycje mają dla nas projektanci?

Meble technorattanowe – wygodny zestaw tarasowy

Komplety technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych. Klienci cenią sobie zarówno rozbudowane kolekcje mebli, ale też wysoką trwałość proponowanych rozwiązań. Wygodny zestaw tarasowy tego typu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie poszukiwany jest komfort i elegancja. Meble technorattanowe dostępne są w dużych kolekcjach: znajdziemy w nich wygodne sofy, fotele, krzesła, stoły i stoliki, ale też eleganckie leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które pozwalają na bezproblemowe podnoszenie i przenoszenie mebli. Wygodny zestaw tarasowy tego typu warto ustawić w cieniu pergoli. W ten sposób miejsce wypoczynkowe będzie odpowiednio zacienione i chronione przed silnym słońcem.

Wygodny zestaw tarasowy z krzesłami rattanowymi

Meble rattanowe są dzisiaj jednymi z najczęściej poszukiwanych. Nowoczesne wzornictwo, ciekawy design – to ich największe zalety. Wygodny zestaw tarasowy stworzyć można z funkcjonalnych krzeseł rattanowych oraz eleganckiego stołu kawowego. Krzesła rattanowe tworzone są z pnączy pochodzących z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Dzięki takiemu zabiegowi środowisko naturalne jest chronione w odpowiedni sposób. Fotele i krzesła rattanowe są ręcznie wyplatane, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Takie meble wspaniale komponować się będą ze stołami z blatem z naturalnego drewna, np. drewna eukaliptusowego.

Check Also

Konsola do przedpokoju – prosty sposób na oryginalne wnętrze

Przedpokoje przez długi czas były niedoceniane i aranżowane na szybko, bez zastanowienia. Dzisiaj coraz więcej …