Home / Dom i Wnętrze / Fotele na taras – jakie modele wybrać?

Fotele na taras – jakie modele wybrać?

Trwałe i eleganckie meble ogrodowe to ozdoba, ale też funkcjonalne dodatki, które pozwalają nam na spędzanie czasu blisko natury, na świeżym powietrzu. Szukając idealnych mebli warto zwrócić uwagę na fotele na taras, które będą podstawą wyposażenia tarasu czy ogrodu. Jakie propozycje maja dla nas producenci? Jakie meble ogrodowe wybrać, by cieszyć się komfortem?

Technorattanowe fotele na taras

Szukając idealnych mebli tarasowych przede wszystkim musimy być świadomi, że meble takie muszą być zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Istotne jest więc zastosowanie trwałych, odpornych na wilgoć materiałów. Wśród licznych propozycji producentów wielu klientów wybiera technorattanowe fotele na taras – są one nie tylko wygodne, ale też doskonale prezentują się w otoczeniu zieleni!

Meble technorattanowe od wielu lat są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów – mówią specjaliści ze sklepu Oltre.pl. Wynika to przede wszystkim z ich wysokiej trwałości. Wierzch mebla technorattanowego pokrywa plecionka syntetyczna, do złudzenia imitująca naturalny rotang. Taki materiał posiada nieporowatą strukturę, przez co nie jest podatny na wnikanie wilgoci, brudu. Czyszczenie takiego mebla nie sprawi żadnego problemu. Stelaż mebli technorattanowych tworzony jest z aluminium malowanego proszkowo. Aluminium nie waży wiele, przez co sama waga mebla nie jest wysoka.

Kącik kawowy na tarasie

Nie trzeba wiele, aby na naszym tarasie stworzyć wygodny kącik kawowy – pomogą w tym fotele na taras oraz niewielki stolik. Taki zestaw możemy uzupełnić poduszkami, pledami. W czasie większych upałów warto również pomyśleć o parasolu ogrodowym – pozwoli on nam na odpoczynek w cieniu. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas precyzja wykonania – czasze tworzone są z tkanin technicznych, stelaże: z aluminium.

Check Also

Czy wygodny zestaw tarasowy to dobry zakup?

Wśród licznych możliwości na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej czy tarasowej wygodny zestaw tarasowy jest najchętniej wybierany. …