Home / Ciekawe / Szkolenia komputerowe w dobrej formie

Szkolenia komputerowe w dobrej formie

W obecnych czasach mamy do czynienia z ogromną ilością kursów, dzięki czemu można w podnieść swoje umiejętności. Wystarczy przejrzeć ofertę różnych ośrodków szkoleniowych w sieci, aby móc wybrać dla siebie najlepsze szkolenie stacjonarne lub online.

Kurs Revit od podstaw

Jednym ze szkoleń na jakie dzisiaj można się zapisać jest kurs Revit. Można się na niego zapisać od podstaw, dzięki czemu krok po kroku będzie można poznać ten program. Są również bardziej zaawansowane szkolenia odnoszące się do tego programu, ale to już dla osób, które poznały najcenniejszą podstawę. Szkolenia z programu Autodesk Revit na pewno zainteresują osoby, które chcą pracować przy projektowaniu budynków, czyli architektów. Co prawda w dużej mierze mowa jest tutaj o budynkach, jeżeli chodzi o ich wygląd zewnętrzny, ale architekci wnętrz podczas pracy z tym programem mogą dowiedzieć się wielu cennych informacji.

Program szkolenia

Co dokładnie obejmuje podstawa programowa takiego szkolenia? W pierwszej kolejności uczestnicy spotkania stacjonarnego lub online dowiadują się jak wygląda interfejs programu, czyli Menu Toolbar, przeglądarka projektu, palety narzędziowe, pole rysunku. W dalszym kroku przechodzi się do omówienia środowiska programu – formaty plików revitowych, ustawienie i personalizacja programu. W końcu nadejdzie czas na to, aby zapoznać się z podstawami projektowania, czyli to co każdy architekt chciałby robić. Tylko, że trzeba pamiętać o tym, iż jest to dopiero podstawa, która bardzo dokładnie będzie rozwijana podczas kolejnych spotkań.

 

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …