Home / Ciekawe / Znajdź idealne ubezpieczenie i ciesz się komfortowym wypoczynkiem na wczasach

Znajdź idealne ubezpieczenie i ciesz się komfortowym wypoczynkiem na wczasach

Wyjazd na wczasy w okresie letnim to najlepsza opcja na relaks, szczególnie, kiedy wyjeżdżamy na zagraniczne wczasy. Jak przygotować się do takiego wyjazdu, aby mieć pewność, że wszystko będziemy mieli pod kontrolą? Oto kilka przydatnych wskazówek!

Wyjazd z biurem podróży – wygodna opcja dla każdego

Wyjazdy z biurami podróży to jedna z najchętniej wybieranych opcji w przypadku wczasów/ biura podróży oferują szerokie spektrum ciekawych ofert, wśród których znajdziemy wyjazdy do krajów takich jak Włochy, Francja, Hiszpania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra. Dla osób żądnych przygód przygotowane zostały oferty takie jak wyjazd do krajów Afryki – podczas takich wyjazdów turyści przede wszystkim zwiedzają, ale mają też możliwość poznawania lokalnych zwyczajów. 

Jakie zalety niosą za sobą zorganizowane wczasy? Z pewnością nie musimy martwić się praktycznie o nic – ani o noclegi, ani o wyżywienie. Wyjazd zorganizowany przez biuro podróży odbywa się pod opieką pilota lub rezydenta. W razie jakichkolwiek problemów możemy zgłosić się do naszego rezydenta i poprosić o pomoc. W ramach wyjazdu z biurem podróży zostajemy objęci ubezpieczeniem – czy jest jednak ono wystarczające?

Czy warto kupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne?

Coraz więcej mówi si e o konieczności wykupienia dodatkowego ubezpieczenia turystycznego, szczególnie kiedy wyjeżdżamy za granicę. Prywatne ubezpieczenie pozwoli nam na pokrycie kosztów leczenia ambulatoryjnego, wizyt lekarskich, w skrajnych przypadkach również na leczenie szpitalne. Gdzie kupić dobre ubezpieczenie? Zamiast szukać po omacku warto skorzystać z opcji wyszukiwania na stronie punkta.pl. Dzięki wyszukiwarce możliwe będzie ustalenie naszych priorytetów odnośnie kwot ubezpieczenia. Dla uzyskania najlepszej oferty system zapyta nas o wiek, ilość dni urlopowych i miejsce wypoczynku. 

 

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …