Home / Dom i Wnętrze / Stół ogrodowy okrągły na tarasie

Stół ogrodowy okrągły na tarasie

Klasyczny stół ogrodowy okrągły to idealny mebel na taras czy do ogrodu. Liczne modele dostępne na polskim rynku pozwolą nam na stworzenie wymarzonej strefy wypoczynkowej i zaaranżowanie jej zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Jaki stół ogrodowy okrągły wybrać, aby móc wygodnie korzystać z pięknej pogody w lecie?

Stół ogrodowy okrągły z technorattanu

Nie bez przyczyny technorattan jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów do ogrodu. Tworzywo to odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Technorattan nawet po wielu latach użytkowania nie jest podatny na płowienie – nie musimy więc przejmować się silnym promieniowaniem UV. Stół ogrodowy okrągły z technorattanu oparty jest na aluminiowym stelażu – ten rodzaj materiału zabezpieczony jest przed pojawianiem się ognisk rdzy, odkształcaniem. Możliwe jest wybranie modelu, który na blacie posiada szklaną szybę.

Stół ogrodowy okrągły z naturalnego drewna

Naturalne drewno jest materiałem wysoce cenionym w ogrodach – doskonale prezentuje się ono w połączeniu z otaczającą zielenią. Stół ogrodowy okrągły z naturalnego drewna to jedna z chętniej wybieranych propozycji – ten rodzaj materiału zabezpieczony jest przed wilgocią, wnikaniem brudu, uszkodzeniami. Naturalne drewno doskonale wyglądać będzie w połączniu z krzesłami rattanowymi, fantazyjnie zaprojektowanymi przez zdolnych projektantów.

Stół ogrodowy okrągły z materiałów syntetycznych

Dużym zainteresowaniem cieszą się stoły i krzesła utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Jednym z przykładów jest tutaj stół, którego blat wykonano z połączenia materiałów syntetycznych i cementu. Takie rozwiązanie doskonale imituje naturalny kamień! Nowoczesne stoliki sprawdza się w ogrodach i na tarasach.

Check Also

Meble Loftowe – Harmonijne Połączenie Stylów

Meble loftowe, będące synonimem unikalnej estetyki, mieszają w sobie elementy vintage z nowoczesnym designem, tworząc …