Home / Dom i Wnętrze / Białą podłoga w salonie i jej odpowiednie zaplanowanie

Białą podłoga w salonie i jej odpowiednie zaplanowanie

Biała podłoga w salonie jest wspaniałą propozycją do wielu wnętrz. Jest to na tyle uniwersalny kolor, że dopasowuje się do najróżniejszych stylów. Zmieniając więc swoje wyposażenie meblowe nie będziemy musieli myśleć o tym, że będzie trzeba zmienić również wygląd swojej podłogi.

Drewniana, biała podłoga w salonie

Numerem jeden jest biała podłoga w salonie, która wykonana jest z drewna. W czasach, kiedy bardzo głośno mówi się o swoim przywiązaniu do natury, ludzie chętnie wybierają drewno jako materiał budowlany. Bielone drewno jest takim materiałem, które świetnie dopasowuje się do wnętrz tradycyjnych w połączeniu z naturalnym kolorem sosny, orzechu, a nawet dębu. Dodatkowo na drewnianą biel na podłodze można również zdecydować się również w przypadku nowoczesnych wnętrz minimalistycznych. Możemy być pewni, że dzięki temu, iż drewno będzie obecne w salonie zawsze możemy ocieplić charakter całego pomieszczenia. Panele podłogowe można kupić gotowe w kolorze białym, jak również można zdecydować się na całościowe pomalowanie podłogi.

Podłoga z płytki lub żywicy

Biała podłoga w salonie może zostać wykonana przy pomocy płytek ceramicznych, dzięki czemu możemy wybrać różne odcienie bieli oraz wzory. Tutaj istnieją ogromne możliwości pozwalające nam na rozwinięcie swojej kreatywności. Z kolei na podłogę można również położyć żywicę epoksydową. Jest to jednolita i gładka powierzchnia, która pozbawiona jest fug i brzydkich połączeń. Żywica może być matowa i z połyskiem świetnie dopasowując się do wnętrz minimalistycznych. 

Check Also

Czy wygodny zestaw tarasowy to dobry zakup?

Wśród licznych możliwości na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej czy tarasowej wygodny zestaw tarasowy jest najchętniej wybierany. …