Home / Dom i Wnętrze / Białą podłoga w salonie i jej odpowiednie zaplanowanie

Białą podłoga w salonie i jej odpowiednie zaplanowanie

Biała podłoga w salonie jest wspaniałą propozycją do wielu wnętrz. Jest to na tyle uniwersalny kolor, że dopasowuje się do najróżniejszych stylów. Zmieniając więc swoje wyposażenie meblowe nie będziemy musieli myśleć o tym, że będzie trzeba zmienić również wygląd swojej podłogi.

Drewniana, biała podłoga w salonie

Numerem jeden jest biała podłoga w salonie, która wykonana jest z drewna. W czasach, kiedy bardzo głośno mówi się o swoim przywiązaniu do natury, ludzie chętnie wybierają drewno jako materiał budowlany. Bielone drewno jest takim materiałem, które świetnie dopasowuje się do wnętrz tradycyjnych w połączeniu z naturalnym kolorem sosny, orzechu, a nawet dębu. Dodatkowo na drewnianą biel na podłodze można również zdecydować się również w przypadku nowoczesnych wnętrz minimalistycznych. Możemy być pewni, że dzięki temu, iż drewno będzie obecne w salonie zawsze możemy ocieplić charakter całego pomieszczenia. Panele podłogowe można kupić gotowe w kolorze białym, jak również można zdecydować się na całościowe pomalowanie podłogi.

Podłoga z płytki lub żywicy

Biała podłoga w salonie może zostać wykonana przy pomocy płytek ceramicznych, dzięki czemu możemy wybrać różne odcienie bieli oraz wzory. Tutaj istnieją ogromne możliwości pozwalające nam na rozwinięcie swojej kreatywności. Z kolei na podłogę można również położyć żywicę epoksydową. Jest to jednolita i gładka powierzchnia, która pozbawiona jest fug i brzydkich połączeń. Żywica może być matowa i z połyskiem świetnie dopasowując się do wnętrz minimalistycznych. 

Check Also

Konsola do przedpokoju – prosty sposób na oryginalne wnętrze

Przedpokoje przez długi czas były niedoceniane i aranżowane na szybko, bez zastanowienia. Dzisiaj coraz więcej …