Home / Biznes / Udane wesele pod Warszawą

Udane wesele pod Warszawą

Organizując wesele pod Warszawą warto zaplanować sobie odpowiedni harmonogram, który w przyszłości może okazać się czymś, co uratowało nasze wesele przed chaosem, paniką. Mówiąc w skrócie – przed brakiem zorganizowania.

Planujemy wesele pod Warszawą

Jeżeli chcemy, aby nasze wesele pod Warszawą okazało się wielkim sukcesem, to harmonogram warto podzielić na dwie części. W pierwszej znajdą się rzeczy, które należy zaplanować długo przed ślubem. W drugiej będą takie mniejsze drobnostki, których załatwienie można zostawić sobie na sam koniec. Jak podzielić to czasowo? Wszystko zależy od tego, na kiedy wyznaczana jest data ślubu. Jeżeli (przykładowo) za dwa lata to możecie pomyśleć o podziale na przynajmniej 1,5 roku wcześniej oraz pół roku wcześniej. Ślub za rok to podział czynności na pierwsze sześć miesięcy i ostatnie pół roku do imprezy.

Poszukiwania narzeczonych

Aby wesele pod Warszawą było naprawdę wspaniałą imprezą konieczne są poszukiwania. W pierwszej części harmonogramu (tego na długo przed ślubem) należy wynająć salę na zabawę, zespół/DJ’a, oprawę fotograficzną i kamerzystę. Są to takie najważniejsze podstawy na które terminy oczekiwania są faktycznie zakładane z dwuletnim wyprzedzeniem. W drugiej części warto wziąć się chociażby za zaproszenia, oprawę florystyczną, alkohol, poszukiwanie auta do ślubu, garnitur Pana Młodego. Poszukiwanie kreacji dla kobiety to kwestia gustu. Niektóre panie po wejściu do salonu wiedzą, że to ta jedna jedyna. Inne niestety muszą spędzić o wiele więcej czasu na znalezienie odpowiedniej kreacji. 

Check Also

Jak kupić mieszkanie, żeby nie żałować

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Dlatego też tak ważne jest …