Home / Ciekawe / Wózek dziecięcy wielofunkcyjny – warto w niego zainwestować?

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny – warto w niego zainwestować?

Zanim przywitasz na świecie swojego długo wyczekiwanego synka lub córeczkę, musisz zmierzyć się z niełatwym zadaniem skompletowania dziecięcej wyprawki. Jednym z najważniejszych elementów, który będzie służył Tobie i maluszkowi już od pierwszych dni, jest wózek. Wśród ogromów dostępnych w sklepach wariantów szczególnie dużą popularnością cieszą się modele 3w1. Czy warto kupić właśnie tego typu wózek? Sprawdź!

Wózki dziecięce wielofunkcyjne – oszczędność pieniędzy

Przez pierwsze 3 lata życia dziecko intensywnie rośnie i rozwija się. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki do prawidłowego wzrostu i odpoczynku oraz bezpieczeństwo, każdy rodzic najpierw musi wyposażyć się w gondolę i nosidło, a następnie w spacerówkę. Kupno trzech produktów o odpowiedniej budowie jest niemałym wydatkiem. Kupując wózek 3w1, nie musisz inwestować w 3 różne produkty. Wózki dziecięce wielofunkcyjne  zawierają w sobie wszystko, czego maluch potrzebuje od momentu narodzin do mniej więcej 3. roku życia.

Oszczędność miejsca

Przechowywanie wózków w niewielkim mieszkaniu może być nie lada kłopotem. Dzięki wózkom wielofunkcyjnym będziesz mógł zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Każdy z modeli charakteryzuje się lekką konstrukcją składaną do kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu łatwo będzie również przewieść wózek w bagażniku.

Wygoda dla rodzica

Wymieniając walory wózków 3w1, nie sposób nie wspomnieć o wygodzie ich użytkowania. Nowoczesne konstrukcje są wyjątkowo lekkie, przez co wnoszenie wózka na piętro nie będzie najmniejszym problemem. Modele czołowych marek wyposażone są w szereg dodatków (uchwyty na kubki, torby, małe bagażniki, osłony przeciwdeszczowe), które ułatwiają  ciężkie przeprawy i umilają spacery z maluszkiem.

 

 

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …