Home / Ciekawe / Hit trwałości, czyli paznokcie hybrydowe

Hit trwałości, czyli paznokcie hybrydowe

Błyszczące, trwałe i piękne paznokcie przez 3 tygodnie, które wykonasz samodzielnie – czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Już kilka lat temu na rynku pojawiła się nowa metoda hybrydowa zdobienia paznokci. Szybko zdobyła ogromną popularność, a dziś chyba nie ma kobiety, która nie wiedziałaby na czym metoda ta polega. Popularność metody jest tak ogromna, że wiele kobiet posiada w swoim domu zestaw do robienia hybryd i próbuje własnych sił w tej dziedzinie kosmetologii.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – czy to jest drogie?

Paznokcie wykonane metodą hybrydową zyskały swoją popularność przede wszystkim dzięki trwałości, którą zapewniają, ale ogromną zaletą jest możliwość wykonania takich paznokci w domowym zaciszu, a dodatkowo niewielkim kosztem. Wizyty u kosmetyczki w celu zdobienia paznokci wahają się w granicach kilkudziesięciu złotych. Jeśli pragniemy zaoszczędzić, to kupno własnego zestawu do robienia hybryd może nam się opłacić. Na początek należy liczyć się z większym wydatkiem. Najdroższa jest prawdopodobnie lampa, ale na domowy użytek nie musi to być super profesjonalny sprzęt. Specjalne lakiery hybrydowe są również nieco droższe od tych zwyczajnych. Dodatkowo trzeba zaopatrzyć się w top, odtłuszczacz, specjalne waciki bezpyłowe, cleaner oraz bazę pod lakier hybrydowy. Firmy, które specjalizują się w produktach do tworzenia paznokci metodą hybrydową, często oferują promocje na zestawy startowe. Na początek można wybrać trzy rodzaje ulubionych kolorów lakierów i zacząć swoją własną przygodę z idealnymi paznokciami. Lakiery wystarczają na bardzo długo, więc później koszt tworzenia paznokci to tylko zachcianki w przypadku chęci na inny kolor lakieru, czy też jakiś wyjątkowy pyłek, który sprawi, że paznokcie będą prezentowały się doprawdy wyjątkowo i olśniewająco.

Czy metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest odpowiednia dla każdego?

Zdobienie paznokci metodą hybrydową charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz faktem położenia lakieru na naturalną płytkę paznokcia. Przedłużanie paznokci tą metodą jest raczej trudne i niepolecane. Dlatego też osoby, które mają poobgryzane i niezwykle krótkie paznokcie, a marzą o wystrzałowo długich pazurach, powinny skłonić się raczej ku innej metodzie. Warto jednak przemyśleć sprawę wykonania paznokci hybrydowych nawet na bardzo krótkiej i zniszczonej płytce, ponieważ w ten sposób naturalny paznokieć szybko odrasta i w niedługim czasie zniszczone paznokcie zamieniają się w piękne, długie i naturalne. Profesjonalne wykorzystanie metody hybrydowej nie niszczy naturalnej płytki paznokcia, a wręcz przeciwnie, może spowodować jej odbudowanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/ metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …