Home / Ciekawe / Nowoczesne spacerówki – jaki model wybrać?

Nowoczesne spacerówki – jaki model wybrać?

Wózki spacerowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Dzisiaj takie wózki dedykowane są praktycznie na cały rok, a nie tak jak dawniej: na cieplejsze miesiące. Nowoczesne wózki spacerowe zaskoczą nas pod wieloma względami – są lekkie, zwrotne i zapewniają wysoki komfort, zarówno dziecku, jak i opiekunowi. Jaki model wybrać? Jaki produkt spełni nasze oczekiwania?

Lekkie spacerówki: przyjemność ze wspólnych spacerów

Spacerówki to przede wszystkim idealne wózki na co dzień. Lekka konstrukcja jest zasługą wykorzystania aluminium. Materiał ten został odpowiednio zabezpieczony, aby nie był podatny na wilgoć, pojawianie się ognisk rdzy, ale też na odkształcenia czy niewielkie zarysowania. Dzięki możliwości łatwego składania taka spacerówka bez trudu zmieści się do naszych bagażników samochodowych. Wózek ten pozwoli na wygodne podróżowanie z dzieckiem np. w czasie wakacji czy weekendu za miastem.

Najlepsza spacerówka posiada również amortyzację kół – to niezwykle ważny aspekt, szczególnie kiedy nie chcemy chodzić po utartych ścieżkach, chętnie odwiedzamy las, parki czy skwery. Dzięki amortyzacji wózek nie będzie podskakiwał na wybojach – amortyzatory „wybiorą” nierówności i pozwolą cieszyć się każdym wspólnym wyjściem. Na uwagę zasługują również koła – mogą być one piankowe lub pompowane.

Wygodne siedzisko dla dziecka

Elementem, który zwraca uwagę w przypadku wózków spacerowych jest siedzisko: posiada ono pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które możemy wygodnie regulować. Regulowany jest również podnóżek, odchylenie oparcia oraz barierka. Dla wygody rodzica oddano liczne torby i schowki, które pozwolą na wygodne przewożenie niezbędnych kosmetyków i przedmiotów. Torby umieszczone pod siedziskiem sprawdzą się podczas zakupów i wspólnych wypadów za miasto.

 

 

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …