Home / Ciekawe / Dobra inwestycja w przyszłość

Dobra inwestycja w przyszłość

Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby przyszłość jego firmy rysowała się w jak najpiękniejszych barwach. Po to, aby móc cieszyć się dużymi zyskami. To właśnie dlatego wykorzystuje się nowoczesne narzędzia technologiczne, aby móc inwestować siebie, na przyszłość.

Technologia Flutter

Dzisiaj jednak z dużą ostrożnością podchodzi się do narzędzia Flutter. Ze świecą można by szukać specjalistów, którzy znają się na języku Dart, należącym do tego narzędzia. Dlatego też mówi się o tym, że Flutter sprawiać może jeszcze wiele problemów. Nie ma więc co dziwić się temu, jak tak mało osób dobrze go zna. Są nawet takie osoby, które twierdzą, że jest to język “przedpotopowy”, stary – w szczególności, jeżeli porówna się go do Swifta lub Kotlina. Ale tak nie jest, ponieważ statystyki pokazują, że Dart rozwija się od nich dwa razy szybciej. Można więc być pewnym tego, że już niedługo nadrobi on wszelkiego rodzaju straty, a jego obsługa nie będzie stanowić takiego problemu.

Szybko i sprawnie

Flutter app development wykorzystywane jest przez wiele firm. W końcu dzięki temu mają oni szansę na to, aby pozyskać dla siebie aplikację mobilną, jaka stworzona będzie nie tylko na Androida, ale również na iOS. I to wszystko będzie zrobione zdecydowanie szybciej i sprawniej. Co też potwierdza firma 10Clouds, jaka na co dzień zajmuje się świadczeniem usług tworzenia aplikacji mobilnych przy pomocy narzędzia Flutter. Jest to narzędzie przyszłości, jakie jest w stanie znacznie przyspieszyć implementację. Co jest najważniejsze – konieczność napisania tylko jednego kodu, dzięki czemu będzie można cieszyć się dwoma aplikacjami natywnymi. Nawet te osoby, jakie nie posiadają minimalnej wiedzy programistycznej, są w stanie zbudować interfejs użytkownika.

Bez ograniczeń

Pomimo tego, że Flutter nadal jest rozwijany, to i tak zyskał już sobie grono przychylnych użytkowników. Chociażby z tego względu, że Flutter nie ogranicza do jednego środowiska. Jeśli ktoś by chciał, to część kodu może napisać w Kotlinie, a nawet w Swifcie. Pozwoli to na uzyskanie specyficznego efektu. To nie jedyna możliwość, na jaką pozwala to narzędzie. A będzie ich zdecydowanie więcej w przyszłości. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości znajdzie większa ilość chętnych osób do tego, aby rozwijać Flutter. Dzięki temu język Dart nie będzie stanowił już takiej tajemnicy.

 

Check Also

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Posiadanie własnego samochodu jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu. Ponoszone koszty nie ograniczają się do …